Výroba a montáž zámočníckych výrobkov a konštrukcií

Máme viac ako 20 ročné skúsenosti, ponúkame kreatívny prístup a naše všestranné služby sú zárukou toho, že Vám vieme ponúknuť kvalitné a optimálne riešenia, a to aj pri náročných zadaniach.

Zameriavame sa predovšetkým na schodiská, zábradlia, sklenené systémy, prístrešky, brány, ploty, zámočnícke výrobky a konštrukcie.

Kombináciou rozličných materiálov ako je oceľ, nerez, hliník, mosadz, drevo, sklo, Cor-ten, Fundermax a rôzne iné kompozitné materiály, Vám vytvoríme moderné, dizajnové kúsky presne podľa Vašich predstáv

Ukážte nám Vaše predstavy, a my sa postaráme, aby ste boli spokojní.

 

Čím sa zaoberáme, kde pôsobíme

Naša ponuka na slovenskom trhu je orientovaná na zámočnícku činnosť, kde sa zameriavame hlavne na schodiskázábradliasklenené systémyprístreškybrányploty. 

Pôsobíme taktiež aj v zahraničí, prevažne v Nemecku, kde ponúkame služby spojené s automatizáciou výrobných procesov. Služby ako montáž a demontáž CNC strojov, servis CNC strojov, montáž a servis dopravnych liniek, údržba a servis zariadení a iné. 

Spolupracujeme so značkami INDUSTREER, BOSCH, KUKA, ABB, ZF a pracujeme aj pre automobilky BMW, PORSCHE, TESLA, VOLKSWAGEN, ktorých zastúpenie máme aj na Slovensku. 

Aktuálne

Naši spokojní klienti povedali

NAPÍŠTE NÁM VAŠU PREDSTAVU