• ZÁMOČNÍCKA VÝROBA

  • VÝROBA & MONTÁŽ potrubných systémov v priemyselných zariadeniach

  • MONTÁŽ & SERVIS strojov a technologických zariadení

  • SCHODISKÁ

Naša spoločnosť

Spoločnosť Eurotec s.r.o. vznikla v januári 2001 a podarilo sa jej etablovať najmä na nemeckom, rakúskom a švédskom thru. Sme hrdí na to, že sme uspeli v náročnom konkurenčnom prostredí a vybudovali si v týchto krajinách pevné a dlhodobé obchodné partnerstvá so silnými domácimi spoločnosťami. Počas posledných rokov sme realizovali niekoľko projektov aj vo Veľkej Británii, Holandsku či Fínsku.

Našou najsilnejšou stránkou sú naši zamestnanci - vysoko kvalifikovaní, skúsení a vybavení najmodernejšou technikou. Dbáme na to, aby sa naši zamestnanci a spolupracovníci v našej firme cítili komfortne po ľudskej i profesionálnej stránke. Aktuálne zamestnávame viac ako 40 pracovníkov a mnohí ďalší s nami spolupracujú externe. Veľká väčšina z nich s nami spolupracuje od samotného vzniku našej spoločnosti.

Cieľom našej spoločnosti je maximálna presnosť a profesionalita, ako aj aplikácia skúseností získaných v Západnej Európe v podmienkach slovenského trhu.

Ponúkame spoluprácu na základe zmluvy o dielo i prostredníctvom tzv. agentúrneho zamestnávania (ADZ). Ako jedna z mála slovenských spoločností vlastníme povolenie na tzv. prenechávanie zamestnancov nielen na slovenský, ale aj nemecký trh.

ZOBRAZIŤ VIAC
Eurotec s.r.o.